Przezaddmin54 / Bez kategorii / 0 komentarze/y

Kalendarz oszczędnego konsumenta. Kiedy kupować żeby nie przepłacać?

Kupujemy coraz więcej, ale nikt z nas nie chce przepłacać. Aby kupić dużo i tanio, warto zwrócić uwagę na okazjonalne i cykliczne wyprzedaże. Jakie najważniejsze dni sprzedażowe w roku powinny wejść na stałe do naszego kalendarza?

Walentynki

W Dzień Zakochanych okazujemy uczucia najbliższej osobie, wręczając jej romantyczny upominek. 14 luty wiąże się z licznymi przecenami, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Wśród Polaków największą popularnością cieszą się prezenty w postaci biżuterii, maskotek oraz bielizny.

Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

Co roku konsumenci mogą spodziewać się dużych przecen, związanych ze z przypadającym na 8 marca Świętem Kobiet. Coraz popularniejszy staje się też w Polsce Dzień Mężczyzn, który świętujemy 10 marca. Z tych okazji wyprzedaże organizują przede wszystkim sklepy oferujące biżuterię, perfumy czy galanterię, ale spore przeceny dotyczą też elektroniki.

Dzień Matki i Ojca

Większość Polaków wręcza prezenty rodzicom z okazji ich święta. W związku z tym sklepy przygotowują specjalne okazje na 26 maja oraz 23 czerwca. Najczęstsze prezenty dla rodziców to ubrania i sprzęt elektroniczny, dlatego te produkty przede wszystkim możemy znaleźć w promocyjnych cenach.

Boże Narodzenie i Wielkanoc

Przedświąteczne tygodnie to zdecydowanie najważniejsze dni sprzedażowe w roku. Aby w pełni skorzystać z zakupowego szaleństwa klientów, sprzedawcy prześcigają się w organizowaniu wyprzedaży i oferowaniu swoich produktów w promocyjnych cenach. Przed świętami możemy kupić w lepszej cenie właściwie wszystko- od zabawek, przez ubrania, na elektronice kończąc.

Black Friday

Ostatni piątek listopada, to na całym świecie zakupowe święto. Internet pęka od promocji, a sklepy często przez cały weekend zachęcają klientów do skorzystania z szalonych promocji. Nie ważne czego szukasz. W Czarny Piątek możesz dostać to w cenie niższej niż kiedykolwiek.


Źródło informacji: https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/